BC-8200 Ham Bez Çanta

Fiyat Sorunuz
Kod Grubu: BC-8200

Günlük kullanımda  pratiklik katacak büzgüsüz normal ham bez çanta modelimiz. Ham bez çanta modellerimizi DTF baskı ile kolayca kişiselleştirebilirsiniz. İşte bu çok yönlü çantanın özellikleri:

  • Tutmalı Seçeneği: Çantamız isteğinize göre el tutmalı ya da omuz askılı olarak üretilebilmektedir. El tutmalı ya da omuz askılı seçenekler farklı ihtiyaçları karşılar. Firmanızın ya da sizin ihtiyaçlarınıza göre dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz.
  • DTF Baskı: Canlı renkler ve detaylı tasarımlar ile kişiselleştirilebilen DTF baskı teknolojisi sayesinde, çantanızda özgünlüğünüzü yansıtabilirsiniz. İster logonuz, ister favori tasarımınız olsun, çantanızı dilediğiniz gibi özelleştirin. Hatta nasıl bir tasarım yapacağınız konusunda kararsızsanız yapay zeka araçlarına danışabilirsiniz.
  • İstenilen Ebatlarda Üretim: Çantalarımız, ihtiyacınıza göre farklı ebatlarda üretilebilmektedir. Büyük boy alışveriş çantası ya da kompakt bir sırt çantası, seçim sizin. İster baskılı bir şekilde sadece bir tane çanta alın, isterseniz firmanızın tanıtımı için promosyon ürünü olarak tercih edin. Dilediğiniz boyda üretim yapma imkanı mevcuttur.
  • Tek Gözlü Çanta: Tek gözlü tasarımı ile eşyalarınıza kolayca erişin ve düzenli kalın. Basit ve işlevsel bu özellik, kullanım kolaylığı sağlar. 
  • Alış Veriş Çantası: Bu modelimiz özellikle market alışverişleri için harika bir çözümdür. Marketlerde poşetlerin satılıyor olması ve daha da önemlisi çevreye plastiğin verdiği zararı önlemenin yolu uzun süreli dayanacak poşetleri kullanmaktan geçer. Ham bez çanta tam olarak bu iş için üretilmiştir. Hatta firmanızın adını taşıyan bir çanta ile hem doğaya katkı sunabilir hem de reklamınızı yapabilirsiniz. 

Bu ham bez çanta, hem fonksiyonel hem de çevre dostu bir seçimdir. Dayanıklı yapısı ve modern tasarımıyla hem günlük kullanım hem de özel günler için idealdir. Özelikle fuarlarda firmanızı tanıtmak için ham bez çantalara standlarınızda mutlaka yer vermelisiniz. Çünkü fuarlarda hemen her firma irili ufaklı promosyon malzemeleri dağıtır. Tüm promosyon ürünlerini içinde toplayacak tek bir promosyon ürünü varsa o da ham bez çantadır. Ayrıca Büzgülü ham bez çanta modelimize göz atabilirsiniz. 

* Serigrafi, Transfer Baskı * İstenilen Ebatlarda Üretim * Kolay Kullanım * El Tutmalı veya Omuz Askılı Seçenekli
GOFRE MAKİNESİ
AJANDA

Powerbank

Hediyelik Setler

Tüm Hakları Saklıdır. 312 PROMOSYON
© 2011 - 2024 - Promosyon ürünleri, Ankara Promosyon Ürünleri


Kalite tesadüf değildir, dehatek.