PWB-240 Wireless Mousepad

572.00 ₺
KDV: Dahil değildir
Kod Grubu: PWB-240
Showroom: 2
Stok: 37
Toplam Stok: 39

PWB - Powerbankin kısaltması olarak kullanılmaktadır. PWB-240 modelimiz ise hem bir telefon tutucu hem de şarj istasyonu görevi görmektedir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte wireless yani kablosuz şarj teknolojisini kullanır. Katlanabilir yapısı ile kolayca taşınabilir. Deri kaplaması ile oldukça elit ve şık bir görüntü sunar. Böylece ofis çalışanlarının masalarında çirkin kablo görünümleri tamamen ortadan kalkar. Özenle döşenen sümen setlerinin şıklığını yok eden çirkin ürünlere göre harika bir alternatiftir. 

Bluetooth Wireless Mousepad

PWB-240 modelimiz USB-C ile çalışmaktadır. Böylece yıllarca kullanabileceğiniz evrensel ve sık kullanılan bir girişe sahip olduğu söylenebilir. S,yah hediyelik kutusu ile birlikte siz değerli kullanıcılarımıza sunulan bu ürünümüzün içerisinden USB-C şarj kablosu çıkmaktadır. 4 farklı girişi destekleyen kablo setimize de göz atabilirsiniz.  

Promosyon ürünüzümü lazer kazıma tekniği ile firmanıza özel hale getiriyoruz. Hediye edeceğiniz çalışanlarınızın ya da kişilerin masasında logunuz zerafetle yer alacaktır. 

* Tasarım: Katlanabilir Stand * Materyal: PU Deri * Uyumlu Cihazlar: Tüm Wireless Cihazlar * Giriş: USB-C * Baskı: Lazer Kazıma Light-Up Logo * Kutu: Siyah Hediye Kutusu * Ürün dahilinde USB-C şarj kablosu bulunmaktadır.
GOFRE MAKİNESİ
AJANDA

Powerbank

Hediyelik Setler

Tüm Hakları Saklıdır. 312 PROMOSYON
© 2011 - 2024 - Promosyon ürünleri, Ankara Promosyon Ürünleri


Kalite tesadüf değildir, dehatek.