Sipariş Verirken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?
1. Doğru Ürün Kodu

Web sitemize girerek istediğiniz  doğru ürün modelini belirlemeli ve kodunu not etmelisiniz. Örneğin plastik kalem modellerimizden 506 ve 507 modellerimiz, birbirlerinden ufak farklar ile ayrılmaktadır. Ve karışıklığa sebep olabilir. Bu hususta dikkatli olmalısınız.

2. Doğru Ürün Rengi

Sipariş vereceğiniz ürünün istediğiniz renginin stoklarımızda olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Gördüğünüz gibi aynı ürünün pek çok farklı rengi mevcuttur. 

3. Doğru Baskı Tekniği

Seçtiğiniz ürüne birden baskı tekniği uygulanabilir. Sizin talebinize göre en uygun baskı tekniğini müşteri temsilcimiz ile birlikte belirleyebilirsiniz. Baskı çeşitlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için makine parkurumuzu ziyaret edebilirsiniz.

4.  Traseye Uyumlu Olması

Trase çizim bir ürünün baskı yapılabilecek alanını belirleyen, gerçek ve bire bir boyutlarını ile ifade eden terimdir. Örneğin 506 kalem modelinde 5 mm yükseklikte ve 4 cm uzunlukta bir alanı baskı için kullanabiliriz.

5. Adet

Sipariş vereceğiniz ürünün doğru adetinin tarafımıza bildirilmeli gerekmektedir. Ürünlerin stok miktarını nasıl öğrenebilirsiniz? Yanıtı burada.

6. Teslim Süresinin Başlangıçta Belirlenmesi

312promosyon olarak aldığımız işleri zamanında ve eksiksiz bir şekilde teslim etmeyi önemsiyoruz. Teslim edemeyeceğimiz işi ise asla almıyoruz. Bu sebeple başlangıçta iş teslim tarihi üzerinde tarafların mutabık kalması çok önemli bir husustur. 

Bu altı maddeye dikkat ederseniz siparişleriniz eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde tarafınıza ulaşacaktır.