Kategoriler

Hakkımızda

312 PROMOSYON

Promosyon sektöründe 2015 yılından bu yana hizmet veren 312 Promosyon, kendi sektöründe teknolojinin ve zamanın getirdiği tüm yeniliklere ayak uydurarak büyüdü. Önce müşteri memnuniyeti dedik ve bu anlayışı prensip edindik.

Kaliteli malzeme, kaliteli iş, iyi hizmet ve memnun müşteri gibi bizi biz yapan değerler edindik ve bu değer ışığında büyümeye devam ediyoruz. Hep öncü olduk ve ilklere imza attık.

Herbiri birbiriyle uyumlu makinelerden kurulu 1.000 m2 entegre baskı tesisine sahip olan firmamız, müşterilerine tam ve eksiksiz hizmet sunmaktadır.

312 Promosyon olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile bir reklam firmasından beklenen; kalite, sürat, teknoloji, detay, baskı sonrası hizmetler, iyi malzeme, tam hizmet, tecrübe ve güvenilirlik gibi şartları en iyi şekilde yerine getirmektedir.

Bizimle çalışan tüm müşterilerimiz zamanında iş almanın, biz de sorunsuz hizmet vermenin mutluluğunu yaşadık. Bugünden sonra sizlere de aynı hizmeti sunmak ve müşteri memnuniyetini yaşatmak isteriz.Zübeyde Hanım Mahallesi Sebze Bahçeleri Caddesi (Büyük Sanayi 1 Cadde) No: 101/7
06070 İskitler Altındağ ANKARA - TÜRKİYE
Tel: +90 312 342 31 22