PWB-320-S Powerbank

605.00 ₺
KDV: Dahil değildir
Kod Grubu: PWB-320
Ebat: 10.000 mAh
Showroom: 1
Stok: 926
Toplam Stok: 927

PWB-320 Kodlu Alternatifler

Promosyon Dijital Göstergeli Powerbank

Promosyon powerbank için PWB-320 modeli en sık tercih edilen modellerimizden birisidir. Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı modeli bulunan powerbank dijital göstergesi ile diğer modellerden ayrışmaktadır. Bu gösterge paneli sıradan 7 digitli bir ekran değildir. 3. nesil LCD ekran ile desteklenmektedir. Ayrıca toplam 10.000 mAh güce sahip olan powerbank ile bir akıllı telefon 3 kereye kadar şarj edilebilir. Bu durum ise mobilitenizi ciddi ölçüde artıracaktır. Daha fazla güce ihtiyaç duyuyorsanız PWB-25 modelimize göz atabilirsinz. USB-C ve Micro USB desteği bulunan powerbank modelinde 3 adet çıkış bulunmaktadır. Powerbankin yüzeyi ABS ile kaplıdır. ABS kolay şekillenen, yüzeye iyi tutunan ve baskı yapılmasına uygun bir kaplama türüdür. ABS sayesinde powerbanki dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

PWB-320 modeli lazer kazıma ve UV baskı teknikleri için uygundur. Dilerseniz ABS yüzey lazer ile kazınarak ürününüzün logosu, mottosu vb bilgiler yüzeye kazınabilir. Dilerseniz UV ile renkli bir şekilde powerbank üzerine baskı yapılabilir. Sizin tercihlerinizle süreç şakillendiirlecektir. Ayrıca siyah bir hediye kutusu ile teslim edilecek olan powerbank içerisinden micro USB şarj koblosu da çıkmaktadır. 

 

Firmanızın çalışanları ya da hedef kitleniz fazlası ile mobil ise, sürekli iş için yer değiştiren insanlardan oluşuyorsa organizer powerbank ajanda modellerimize de göz atabilirler. 

* Kapasite: 10.000 mAh * Gösterge: 3. Nesil LCD Ekran * Renk: Siyah, Beyaz, Kırmızı, Lacivert * Giriş: USB-C ve Micro USB * Çıkış 1: 3A USB-A * Çıkış 2: 3A USB-A * Çıkış 3: 22W PD USB-C * Materyal: ABS * Baskı: Lazer, UV * Kutu: Siyah Hediye Kutusu * Ürün dahilinde Micro USB şarj kablosu bulunmaktadır.
GOFRE MAKİNESİ
AJANDA

Powerbank

Hediyelik Setler

Tüm Hakları Saklıdır. 312 PROMOSYON
© 2011 - 2024 - Promosyon ürünleri, Ankara Promosyon Ürünleri


Kalite tesadüf değildir, dehatek.